reklama

Konwój wstydu w Goleniowie

drukuj
przeczytano: 4871 razy
Paweł Palica, 06.04.2018

Do Goleniowa zajechał dzisiaj organizowany przez działaczy Platformy Obywatelskiej "Konwój wstydu".

Politycy Platformy Obywatelskiej wypominają w ten sposób nagrody pieniężne, które otrzymali za swoją pracę mniej czy bardziej prominentni działacze Prawa i Sprawiedliwości. Goleniowska posłanka Magdalena Kochan, której towarzyszył wicestarosta Tomasz Stanisławski, na "celownik" wzięła pochodzącego z naszego regionu Pawła Muchę z Kancelarii Prezydenta RP, który - jak wynika z przywiezionego na miejsce banneru - miał "wziąć" 38 tys. zł. Dodawała, że jest on jednocześnie radnym sejmiku wojewódzkiego, a wynikające z pracy w Warszawie ograniczenia czasowe nie pozwalają mu dobrze wykonywać tej funkcji.

O godz. 12:30 "konwój" ma się pojawić w Nowogardzie.

 

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Do odstrzału!!!

dodany przez Latuszek, dnia 06.04.2018, 14:58:13

:-) patrząc na to co wczoraj zrobił naczelnik, to ta akcja może już tylko budzić uśmiech.
PS. Czy Szanowny Pan Starosta wziął urlop na dzień dzisiejszy dla tej akcji?

dodany przez Michal Wentruba, dnia 06.04.2018, 15:14:48

Przecież to jest skandal ze odadza na Caritas tak twierdzi opozyca PS nie popraieam żadnej opcji politycznej

dodany przez KW, dnia 06.04.2018, 15:20:18

Walczą o koryto władzy.

dodany przez Latuszek, dnia 06.04.2018, 15:33:28

Zdaje się ze ktoś ostatnio wygrał sprawę o upublicznienie nagród jakimi obdarowało się starostwo, wiadomym jest komuś nieco więcej w temacie cyfr?

dodany przez Mariusz, dnia 06.04.2018, 18:33:37

Ciekawe kiedy przyjadą z jakimś sensownym programem?

dodany przez Jaro, dnia 06.04.2018, 22:54:59

Czy rząd PiS przyznał już sobie nagrody za zwycięstwo Polski nad Koreą?

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 06.04.2018, 23:46:07

Co może "budzić uśmiech" i jaki "naczelnik"? Nazywanie naczelnikiem tego ... czegoś, oderwanego od rzeczywistości, to obraza dla wszelkich naczelników i ludzi, którzy nie mają obstawy za 1,6 mln rocznie. On musi, bo boi się suwerena. Może to zwykła paranoja? Może budzi uśmiech, że nie potrafi zrobić zakupów, czy wykonać większości codziennych czynności do których przywykła cała reszta ludzi? Szczególnie ciepło uśmiecha się cała ta "biedota z Biedronki". Czy naczelnik sam dupę sobie podciera i myje zęby? Może ma od tego ochronę? Za 1,6 mln (naszych pieniędzy - z subwencji budżetowych) mogą robić również podcieranie. Mogliby raz użyć czegoś szorstkiego, np. papieru ściernego, żeby poczuł jak życie potrafi uwierać normalnych ludzi. To parodia człowieka i obywatela, paranoik, wrzód na dupie, hipokryta, megaloman, pasożyt o królewskich upodobaniach i kosztach życia - za cudze pieniądze. Nie dziwne, że chce zmniejszyć pensje innym, ale (tak naprawdę) nie sobie. On ma pensję jako kieszonkowe (mógłby nie mieć), bo za wszystko płaci suweren. Suweren zwrócił ojczyznę dojną, to naczelnik korzysta, hojną ręką rozdaje (nie swoje), zabiera (nie swoje). Już wiem, jaki uśmiech. ON budzi uśmiech - politowania, ale jednocześnie przerażenia, że ciemny lud to akceptuje. Takie sytuacje zdarzają się w republikach bananowych, lecz nie powinny w demokratycznym państwie - w centrum Europy, w XXI wieku.

Nie budzi zaś uśmiechu fakt, że ci hipokryci wypromowali się na krytykowaniu poprzedniej władzy za to, co oni teraz robią w dwójnasób, trójnasób i w większe liczebniki. Tragiczne, że wyprowadzono dla "skromnych" ministrów miliony i jeszcze więcej, w urzędach - dla kakistokratów dobrej zmiany. Ministrowie przelewają teraz "należne" do kościoła, a za rok, z naszej kasy, trzeba będzie im zwrócić kolejne 20-30%, jako zwrot podatku za 2018. Ogarniacie to? Naprawą jawnej niegospodarności i rozrzutności ma być wyprowadzenie z budżetu kolejnych pieniędzy - dla ministrów, wprost do ciepłych, skromnych, bogobojnych rączek, "żeby przeżyli do pierwszego", bo "im się należy" (koniecznie do rączek - inaczej niektórzy nie zauważą wpływu na konto). Świetny układ! Przewiduję, że za rok dadzą im 5 razy więcej, ministrowie znowu znowu zasilą kościół, a rok później budżet zwróci im równowartość tegorocznych nagród. Dlaczegóż nie powtórzyć zabiegu? Nawet koniecznie, bo nawet po oderwaniu od koryta, rok później strumień znowu popłynie - taka opóźniona premia. Można? Można, skoro to wszystko jest dobre, naprawione i tylko "budzi uśmiech" - ciemnego ludu. Mane, tekel, fares, "naczelniku".

dodany przez Miałczynski, dnia 07.04.2018, 00:20:25

Na wstepie zaznaczam, ze nie jestem zwolennikiem tej opcji politycznej, i uwazam, ze to co zrobila Beata Szydlo ostatnio na mownicy sejmowej, to bylo PR-owskir harakiri w najczystszej postaci. Jednakze widzac to zdjecie i te nieszczesne postaci, ktorych przynaleznosc polityczna zdeterminowala do wystawania w tejze roli, przed chinskim marketem, przypomnialem sobie, ze na godz. 17 mam wykupione bilety na cyrk zalewskiego przy ulicy Nadrzecznej ...

dodany przez j_janusz, dnia 07.04.2018, 00:21:31

Miałczyński- na nowego redaktora naczelnego Newsweeka!

dodany przez Pandemonium, dnia 07.04.2018, 09:40:08

:-)
Adaś Miauczyński – bohater oryginalnego cyklu autorskiego Marka Koterskiego, sfrustrowany i przegrany polski inteligent, określany przez krytykę „żywą emanacją ciemnej strony i podświadomości przeciętnego Polaka”. Wikipedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ada%C5%9B_Miauczy%C5%84ski

dodany przez Michal Wentruba, dnia 07.04.2018, 14:50:06

Miałczyński, twój wywód jest jakby wywodem człowieka który osiągnął w życiu sporo więcej niż ktoś kogo opisałeś w jakże ciemnym świetle. Zakładam że nad tobą wisi nazbyt jasna aureola :D :D :D

dodany przez Mariusz, dnia 07.04.2018, 15:03:50

Co niby osiągnął? Destrukcję. On nic nie zbudował, wszystko zmienia, ale nigdy mu nie wychodzi. Otacza się miernotami, które przytakują, nie widzą kosztów. Wszystko, co czyni jest krótkowzroczne, populistyczne, wyliczone na bieżący efekt koniunkturalny - ze strony najgłupszych mas. Każda zmiana jest na gorsze i bardzo powierzchowna. PO/PSL nie było święte, ich lokalne twarze nie pasują do tej kampanii. Tu musieliby występować nowi ludzie, bez etykietek kumoterstwa, wykorzystywania stanowisk. Trudno o takich.
Ksywa oczywiście nieprzypadkowa ;) Adaś był niezrozumiany, tragiczny. Troszkę tu zabawy, autoironii, próby wywołania emocji, poruszenia struny. Udało się.
P.S. Nie muszę być święty czy lepszy, żeby ocenić złego człowieka. Jego cechy i czyny odrzucają mnie. Takie pasożyty trzeba oceniać jednoznacznie. Nie można być miękkim, przemilczać, tolerować.

dodany przez Miałczynski, dnia 07.04.2018, 21:33:38

Osiągnął to ( nie rozstrzygam czy to dobrze czy też nie) że swoimi decyzjami ma wpływ na to co dzieje się w państwie. Ty nie. I żadna, nawet konstruktywna krytyka z Twojej strony... nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

dodany przez Mariusz, dnia 07.04.2018, 22:36:31

Mylisz się Mariusz

Może tego nie zauważasz, ale bardzo dużo jest w kraju ludzi, którzy są podobnego zdania jak @Miałczynski. I wcale tu nie mam na mysli różnorodnych partyjniaków z nieistniejącej opozycji, chcących załapać się na kolejne listy wyborcze. Być może jesteś wyznawcą PiSu, więc nie będę się silił na żadne argumenty, bo wiem że w takim wypadku byłoby to bez sensu. Ale ja wiem i Ty wiesz , że spadające sondaże PiSu na pewno nie biorą się z uwielbienia dla partii rządzącej i jej lidera, a z powodu krytyki ich poczynań min. przez takie osoby jak @ Miałczyński. A ta krytyka jak się okazuje, ma kolosalne znaczenie.

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 08.04.2018, 01:23:33

I znów Naczelnik Państwa spuścił lewactwo w kanał:):):):)

dodany przez FanTomas, dnia 08.04.2018, 10:37:08

https://www.youtube.com/watch?time_continue=526&v=eBRyi2-CQdw

uregulować uregulowane.... Wszystko zaregulujemy. Tak to jest jak rządzą ludzie uznający (jak to socjaliści) innych ludzi za kretynów. Przeregulowanie jest totalne. Prawo tworzone przez ostatnie 28 i dłużej lat okazuje się "lewem". Odejście od starych rzymskich zasad prawnych, zdrowego rozsądku, racjonalności tworzy takie sytuacje jak z płacami władz publicznych.

dodany przez Michal Wentruba, dnia 08.04.2018, 13:31:44

Zdrowy rozsadek nakazuje trzeźwo oceniać każdą sytuację i opcję polityczną, a w bagno po prostu nie wchodzić.

dodany przez Mariusz, dnia 08.04.2018, 21:02:23

@Mariusz
A co uznajesz za wchodzenie w bagno? Bo twoje dotychczasowe wypowiedzi sugerują że jest nim sama krytyka Naczelnika.

@FanTomas
Słowo "lewactwo" jest argumentem co najwyżej w piaskownicy...

dodany przez mm, dnia 09.04.2018, 01:12:34

Tak, `wstyd` to w tym kontekscie bardzo dobre slowo ...
http://goleniow.net.pl/news.php?extend.7374

dodany przez j_janusz, dnia 09.04.2018, 01:50:40

@Mariusz.
Obecnie ma wpływ. To się skończy, bo mam wpływ. Moje opinie, krytyczne zdanie są dla niego jak rak. On kocha ludzi bez jaj, bez opinii, bez chęci sprzeciwienia się ("bo nic nie zmienimy"). Boi się fali, a krytycy ją wzburzą. Żadne bezsilne, żałosne wyzwiska, typu "lewactwo", nie będą miały wpływu. Te wyzwiska są słabe, puste, są wyrazem bezsilności ludzi bez argumentów.

dodany przez Test mikrofonu, dnia 09.04.2018, 09:04:37

Żenada. Weźcie Wy się do roboty . Zamiast organizować "konferencje" dla.... No właśnie ilu osób ? Trzech? Zastanówcie się co Wy tak naprade możecie zrobić. Wy też braliscie, oni biorą i następni będą brali. Przecież to polityczny standard.

dodany przez ChrystusGoleniowa, dnia 09.04.2018, 20:42:26

Panie Miałczynski. Pan prezesowym nawet kur nie poda, coby opróżniać je prowadzać chcieli; zgadzam się z pańską opinią co do złodziei. Naczelnik - z wyjątkiem ochrony rocznej ca 1,5 mln PLN - majątku nie posiada, czyli głosu nie ma (uzależniony człek wszak jest). Trzeba patrzeć na ręce pełnomocnikom wojewodów do spraw kontaktów różnych. Tyle w temacie emerytur za czwarte urodzone dziecko dla prawdziwych Polek. Pytania? ...

dodany przez miecio, dnia 14.04.2018, 21:14:36

reklama

PROGNOZA POGODY

13oC 27oC

wtorek

16oC 22oC

środa

18oC 22oC

czwartek

17oC 22oC

GALERIA ZDJĘĆ

Bestseller Goleniów Athletics Park

redakcja - 22.06.2018

16
Poniedziałek
Lipiec 2018
Eustachego
Mariki
Mirelli
Lipiec, 2018
PnWtŚrCzPtSN
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"Moim zdaniem, gdyby chcieć tam budować ścieżkę rowerową i chodnik i przeprowadzić ją nad drogą, to można by to było zrobić budując równolegle do wiaduktu lekką kładkę. W Goleniowie przy moście na prze..." - Wolińską do Miękowa...

"Jeśli ścieżka rowerowa kiedyś powstanie, czy da się dobudować do wiaduktu swobodny przejazd roweru czy pieszego/grupy pieszych? Władze zasrały sprawę. Koniec, kropka, nikt z włodarzy od tego rąk nie u..." - Wolińską do Miękowa...

"szanowni saturator, Latuszek. Myślę, że żaden szpital w Polsce nie jest na przysłowiowym plusie. Publiczny szpital. www.szpital.nowogard.pl : ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ Samodzielny Publi..." - Potrzeba dużych zmian

"Mam właściwie tylko następujące uwagi, droga do Miękowa wzdłuż S3 jest drogą pomocniczą. Jest niewiele szersza za waiduktem od szerokiej ścieżki rowerowej (jeździłem, widziałem) PS. Tak jak napisał s..." - Wolińską do Miękowa...

"saturator- szpitalowi w Nowogardzie się udaje bo moim zdaniem szpitalem kieruje odpowiednia osoba i to jest najważniejsze." - Potrzeba dużych zmian

"A tak poważnie - co by to zmieniła ta przypadkowa ścieżka do drogi bez chodnika? Mam niestety wrażenie, że dyskusja jest bezcelowa. Z całym szacunkiem, ale mocy nie ma żadnej - nawet nie kółka różańco..." - Wolińską do Miękowa...

"@cm Odkrycie na miarę Złotego Pociągu w Wałbrzychu. Odniosłem się tylko i wyłącznie do wiaduktów łączących Goleniów z przyległymi sołectwami pełniącymi "sypialnię" dla miasta oraz do GPP. Patrzą..." - Wolińską do Miękowa...

"panowie a może i panie aleście się zaperzyli, zacznę od tego że może ktoś zauważy iż cykliści to nie pępek świata . Natomiast jeżdżąc jeszcze starym ciasnym wiaduktem nigdy nie spotkałem tłumu pieszyc..." - Wolińską do Miękowa...

"Pewnie trochę szkoda, że nie udało się tego zrobić teraz ale jeżeli wiadukt jest w pełni wystarczający dla ruchu samochodowego, to najważniejszy problem jest rozwiązany. A co do ścieżki rowerowej i c..." - Wolińską do Miękowa...

"@JMD Odniosę się tylko do pierwszego wpisu i nieprawdziwej informacji w nim podanej. Otóż w samym Miękowie są dwa wiadukty nad S3 pozbawione chodników i ścieżek rowerowych." - Wolińską do Miękowa...

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 091 418 26 01
wysłać fax pod nr.: 091 418 32 41
lub wysłać e-mail:
redaktor | reklama | administrator