reklama

Szpital bez rady

drukuj
przeczytano: 1171 razy
Paweł Palica, 09.05.2019

Odwołany został cały skład rady nadzorczej powiatowej spółki Szpitalne Centrum Medyczne.

Członkowie rady, jak nas poinformowała sekretarz powiatu Anna Stępień-Buryszek, zostali odwołani już kilka tygodni temu przez zgromadzenie wspólników, czyli de facto zarząd powiatu. To on przejmie teraz funkcje nadzorcze.

Więcej na ten temat napisać trudno, bo Starosta Tomasz Stanisławski (na zdjęciu), będący jednocześnie przewodniczącym powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej, tradycyjnie nie znalazł dla nas czasu, nie odbiera też telefonu. Żadnej informacji na ten temat nie ma na stronach internetowych powiatu i samego szpitala.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Porownujac do polskich seriali, to taki nasz lokalny `Klan` odc. 3546 ...

dodany przez saturator, dnia 09.05.2019, 11:42:32

Gdyby zlikwidować starostwo a kosztami jego dotychczasowego utrzymania dofinansować szpital, starczyło by na poprawienie jego kondycji?

dodany przez Mariusz, dnia 19.05.2019, 23:47:22

GALERIA ZDJĘĆ

Piknik Rodzinny - Goleniów 2019

Paweł Palica - 24.06.2019

25
Wtorek
Czerwiec 2019
Łucji
Witolda
Wilhelma
Czerwiec, 2019
PnWtŚrCzPtSN
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"Złe uczynki kk przeważają i się piętrzą. Złe i potworne. Nie można wciąż powoływać się na historię, dla uzasadniania obecnego żerowania na Polakach. Kościół jest teraz zwykłą instytucją finansową i ws..." - Zlikwidują szpitalną kaplicę?

"Tym bardziej, ze ci ludzie tutaj ciężko pracuja, płacą podatki, tak jak my na zachodzie." - Ułatwić asymilację

"To jest fajne, choć młodzi pewnie woleli by dyskotekę :-) Natomiast ja bym w jakiejś perspektywie czasowej, w zależności od możliwości starał się iść w kierunku stworzenia czegoś w rodzaju informac..." - Ułatwić asymilację

"Forumowi antykoscielni/antypisowch nie zawiedli. A to przeszkadza krzyz w UMiG, a to religia w szkole w oko kole, a to afera, bo polski skoczek przezegnal sie przed skokiem, teraz kaplica przy lokalny..." - Zlikwidują szpitalną kaplicę?

"Taki gosc to ja rozumiem! Skutecznie wywietrzy niesmak po antypolaku Bodnarze .." - O kulinariach i nie tylko

"kaplica powinna Być a nie do likwidacji" - Zlikwidują szpitalną kaplicę?

"@Michał Niklas, szanuję wiarę, którą każdy ma prawo czcić na swój sposób i niech każdy szanuje moją wiarę choćby to miało tylko krzesło, w które będę wierzyć. Nie narzucajmy innym, co nam nie miłe. Sł..." - Zlikwidują szpitalną kaplicę?

"W każdym szpitalu ,porcie lotniczym jest , była na "Batorym"i w naszej "Jedynce" przed wojną , tak i niech zostanie , bo to żadne koszty są i nie dziwaczyć już!" - Zlikwidują szpitalną kaplicę?

"Mieciu, Mieciu, martwisz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Czy nie jest tak, że katolicy płacąc podatki utrzymują zarówno szpital, jak i kaplicę?" - Zlikwidują szpitalną kaplicę?

"A mnie niepokoją koszta związane z utrzymaniem kaplicy. Po likwidacji kaplicy koszta utrzymania szpitala zmniejszą się, a wierzący w Boga i tak będą się modlić, gdy tylko najdzie ich ochota." - Zlikwidują szpitalną kaplicę?

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 91 418 26 01
lub wysłać e-mail:
redaktor | reklama | administrator