reklama

Burmistrz oficjalnie

drukuj
przeczytano: 5867 razy
Paweł Palica, 20.08.2018

Burmistrz Goleniowa Robert Krupowicz oficjalnie potwierdził to, o czym w praktyce wiadomo od września ubiegłego roku. Czyli swój udział w wyborach samorządowych.

- (Wybory) zawsze były dla mnie i są nadal wielkim świętem lokalnej demokracji. To czas, kiedy wszyscy podejmiemy wspólną decyzję co do kierunku rozwoju naszej gminy. Po raz trzeci będę chciał pozyskać Państwa zaufanie i poparcie, które pozwolą mi kontynuować pracę dla Goleniowa na stanowisku Burmistrza. Do wyborów staję wraz z Komitetem Wyborczym Wyborców Roberta Krupowicza. Determinacji i energii w dalszym ciągu mi nie brakuje, aby poprowadzić gminę po drodze rozwoju w tych niespokojnych i pełnych napięć czasach. Znają mnie już Państwo… jestem człowiekiem wspólnoty samorządowej i zrobię wszystko, aby jej jedność nadal stanowiła o sile rozwoju "naszego miejsca na ziemi" - napisał na swoim profilu Facebookowym.

Swojego programu wyborczego R. Krupowicz na razie nie ujawnia.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Ciekaw jestem o jakiej jedności pisze p. Krupowicz, skoro 2300 osób chce referendum nt odłączenia wsi od Goleniowa? Na wsiach popularność obecnego burmistrza sięga szczytu, niestety nie w dobrym słowa znaczeniu, a w mieście poza gronem fanklubu są też ludzie patrzący nieco bardziej wnikliwie aniżeli na ładne "opakowanie", poza którym wraz z masą wykonawczych bubli oraz niezrealizowanych obietnic pozostaje naprawdę niewiele.

dodany przez the voice of truth, dnia 20.08.2018, 17:38:55

Urzędujący burmistrz, starający się ponownie o reelekcję, jest niewątpliwie na uprzywilejowanej pozycji. Za nim stoi cały aparat urzędniczy, sukcesy mijającej kadencji, wiedza i doświadczenie. Porażki i niepowodzenia są sierotami, można je łatwo przykryć niezależnymi czynnikami bądź trudnościami i po raz kolejny obiecywać dworzec, centrum kultury, RAMPĘ itd. ... "Jestem człowiekiem wspólnoty samorządowej" oświadczył kandydat na burmistrza, który jako organ wykonawczy, całkowicie zdominował Radę Miejską. To jest raczej karykatura samorządu.
Problemem w Goleniowie jest Rada Miejska, która nie potrafi wybić się na "niezależność i niepodległość". Być może zmienią to najbliższe wybory.

dodany przez Stan, dnia 20.08.2018, 19:24:56

Jesli chodzi o kontrkandydatow obecnie panujacego nam burmistrza, liczylem na kreatywnosc kandydata `niezaleznego` Lukasza Mituly. Pomysly i rozwiazania ktore prezentowal brzmialy naprawde racjonalnie i sensownie. Niestety, postanowil `isc z duchem czasow` ... Obserwujac jego profil na facebooku, zobaczylem, ze chetnie zobaczylby teczowa flage witajaca petentow pod urzedem miejskim, i na pewno jest duza szansa, ze pod jego ewentualnymi rzadami mamy szanse na nasz wlasny goleniowski marsz rownosci.

dodany przez saturator, dnia 20.08.2018, 20:19:18

Dobrze, że się w końcu goleniowski Hamlet oficjalnie ogłosił. Będzie można zacząć oficjalnie namawiać ludzi, żeby na niego nie głosowali. Mam już dość patrzenia na marnowanie potencjału tej gminy przez obecnego burmistrza. Szkoda tylko, że na razie jedynym oficjalnym kontrkandydatem jest Łukasz Mituła, który abstrahując całkowicie od jego tęczowej strony, co komentator saturator ma w zwyczaju wyciągać na wierzch przy byle okazji, jest kandydatem nie gwarantującym żadnej poważnej zmiany. Wręcz przeciwnie, to wieloletni kompan obecnego burmistrza w kierowaniu się bylejakością i chodzeniu na łatwiznę. Oczekuję, że w końcu pojawi się pośród kandydatów na to stanowisko ktoś, kto będzie potrafił sensownie zarządzać tworem takim jak gmina, i będzie reprezentował interesy całej gminy, a nie tylko tej wydzielonej części, która ma większy wpływ na wynik wyborów.

dodany przez Adam Zy., dnia 20.08.2018, 23:31:16

Problemem portalu GG jest fakt, że wypowiedzi na dowolny temat, sa zdominowane przez wąska grupę osób, wypowiadajacych się na określone tematy. Sam łapię sie na tym, że często wchodzę w polemikę z jedną, dwoma osobami, co nijak się ma do końcowego rezultatu roztrzygnięcia jakiejś kwestii, obojętnie czy w lewo czy w prawo. Jasne, że każdy ma swój rozum i wie co o konkretnej wypowiedzi moze sądzić, jak również zdaje sobie sprawę z tego, że po to jest portal żeby przynajmniej niektórzy mogli skorzystać z wolności wypowiedzi.
Jedno co mnie uderza. bez czytania treści patrząc na nick wypowiadającego się z góry wiem, komu i w imię czego chce ta osoba dołożyć, ewentualnie co ma do powiedzenia na określony temat. Jak większość czytających te wpisy, nie jestem podatny na treści w moim rozumieniu, odbiegajace od moich przemyślen czy przekonań. Niemniej czasami zastanawiam się, czy pisanie o kimś dobrze lub żle może mieć jakikolwiek wpływ na postrzeganie przez kogoś określonej osoby i jej dokonań wbrew wlasnemu stanowisku? Jeśli chodzi o mnie, jestem pewny że nie.

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 21.08.2018, 00:34:22

@adamzy
Mam prosbe. Komentujac artykul, odpusc sobie moja skromna osobe. P. Mitula jest osoba publiczna i na `otwartym` koncie na fb prezentuje swoje poglady. Mam prawo do skomentowania tego, co mi sie podoba, a co nie. I nic ci do tego. A to, ze musiales dostac solidny `oklep` od `narodowcow` na ktorejs z interwencji, musialo istotnie wplynac na postrzeganie przez ciebie rzeczonego problemu.

dodany przez saturator, dnia 21.08.2018, 08:00:27

@saturator
Swoim komentarzem potwierdziłeś, że to "bydło" przyklejające sobie etykietkę "narodowców" powinno gnić razem z tobą w zakładach karnych. Jakim prawem bydło to, które przykleiło sobie etykietkę "narodowców"może podnosi rękę na funkcjonariusza publicznego stojącego na straży bezpieczeństwa tego narodu? Powinni go nosić na rękach i wpierać, a nie jak to określiłeś "oklep". Drogi saturatorze, można sobie przykleić dowolną etykietkę, nosić koszulkę z orłem na piersi, ale to i tak twoje zachowanie i osób ci podobnych powie z kim mamy do czynienia. Tu dałeś przykład, że pod szyldem twoje narodowościowej grupy, mamy do czynienia z zorganizowaną grupą przestępczą.

dodany przez JMD, dnia 21.08.2018, 10:21:04

@jmd
Poswiece te pare sekund, zeby ci przypomniec, ze wymieniamy tu poglady nt. zblizajacych sie wyborow. Wiec nie marnuj naszego czasu na ten twoj pseudopropagandowy belkot.

dodany przez saturator, dnia 21.08.2018, 11:02:13

@saturator
Oświecę cię, ale to ty masz problem z trzymaniem się wątku, a nie ja. Bez względu na temat prowadzonej dyskusji czepiasz się tęczowej flagi.
Pozwolę się zniżyć do twojego poziomu, już leżę i taplam się w błocie, i zapytać. Czy ktoś w Ciebie brutalnie nie wykorzystał, że masz taką awersję do tęczowych barw? Pewnie długo nie mogłeś siedzieć wygodnie na tej części ciała, gdzie słońce normalnie nie dochodzi.

dodany przez JMD, dnia 21.08.2018, 11:32:50

Zupełnie nie rozumiem co Wam się nie podoba w kolorach tęczy (bez skojarzeń i podtekstów). Jak jest tęcza na niebie wszyscy chętnie ją oglądamy i się nią zachwycamy. Nie dajmy się zwariować!

dodany przez Akim, dnia 21.08.2018, 12:17:35

@saturator: Masz świętą rację. Masz prawo komentować, co ci się tylko podoba. Ja również mam takie prawo, więc korzystam z niego. Po prostu zauważyłem tylko, że dla ciebie jedyne co ma znaczenie, to powierzchowne cechy kandydata Mituły, którymi stara się on zdobyć jakiś elektorat. Jednak nie zauważasz, że dzisiaj kandydat Mituła jest tęczowy, a jeśli tylko wiatr zawieje w drugą stronę, to jego tęczowość może się rozpłynąć w mgnieniu oka, bo tak mają w zwyczaju politycy. Zmieniają poglądy jak kameleon barwy. Będąc tego świadomym, uważam że nie ważne co tam Mituła ma na swoim profilu na fejsiku. Ważne za to jest, co do tej pory udało mu się osiągnąć i jaki jest jego potencjał na przyszłość.
A jeśli chodzi o twoje zafiksowanie na punkcie „narodowców” i „tęczowych”, to jeśli chcesz zawężać swoje postrzeganie rzeczywistości do widzenia tunelowego, to twoja sprawa. Nic na to nie poradzę. I nie prawdą jest, że mam coś do ludzi w patriotycznych koszulkach. Mam za to do chuliganów i przestępców, którzy każdy swój wyskok usprawiedliwiają walką o jedyny i słuszny światopogląd. Jeśli ty nie widzisz różnicy, to jedyne co mogę ci poradzić, to wizyta u okulisty.

dodany przez Adam Zy., dnia 21.08.2018, 12:26:30

@adamzy
Nie `wgryzajac` sie specjalnie w twoja, poprawna stylistycznie i gramatycznie, wypowiedz, zgadzam sie w jednym. Dla mnie tez, jest to czysto PRowskie zagranie.

dodany przez saturator, dnia 21.08.2018, 12:42:05

mieć wybory i nie mieć wyboru ....

dodany przez krew i jatka, dnia 21.08.2018, 13:07:11

@krew i jatka: Jeszcze jest trochę czasu. Może pojawi się jakaś sensowna, alternatywna kandydatura. Nie traćmy nadziei :)

dodany przez Adam Zy., dnia 21.08.2018, 13:09:50

a ja słyszałem, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na Burmistrza będzie Arkadiusz Guziak

dodany przez KC, dnia 21.08.2018, 14:18:01

@ Adam Zy.
Pytanie kto mógłby wystartować i zostać czarnym koniem wyborów?? Zajko, Sypień, .... ?

dodany przez JMD, dnia 21.08.2018, 16:10:59

Co prawda materiał historyczny, ale warto przypomnieć
https://vimeo.com/15686199

dodany przez JMD, dnia 21.08.2018, 16:14:00

Nie wiem. Największą wadą obu wymienionych, w kontekście wyborów oczywiście, jest fakt, że już startowali i przegrali. Jestem zdania, że to bardzo utrudniałoby uzyskanie dobrych wyników. Na prawdę nie wiem i nie mam swojego kandydata, ani nawet kandydata na kandydata. Chociaż najchętniej na karcie do głosowania zobaczyłbym nazwisko kogoś spoza goleniowskich układów i układzików. Ale to chyba nie realne...

dodany przez Adam Zy., dnia 21.08.2018, 16:37:02

@Adam Zy.
Eksperyment z kandydatem spoza goleniowskiego układu przerabiamy aktualnie i nie wyszliśmy na tym dobrze. Przyszedł osobnik z zewnątrz i stworzył nowy układ towarzyskich powiązań. Ja postawiłbym na kandydata, który wykazał się w działaniu dla dobra miasta. Sypień wykreował wizytówkę Goleniowa, którą można pochwalić się na świecie, do tego człowiek z zacięciem biznesowym. Zajko to doświadczenie samorządowe i to w czasie jego i Wojciechowskiego rządów w GPP pojawili się pierwsi inwestorzy. Jeżeli obaj by wystartowali to chyba skończyłoby się rzutem monetą. Krupowicz i Mituła raczej nie wchodzą w grę, chyba, że tylko oni wystartują to pytanie czy iść głosować czy głosować przeciw Krupowiczowi.

@all
Może ktoś ma pomysł na dobrego kandydata na burmistrza? Oczywiście do propozycję proszę uzasadnić.

dodany przez JMD, dnia 21.08.2018, 17:04:40

Mówiąc o osobie spoza układów, miałem na myśli właśnie kogoś, kto coś dla naszego miasta zrobił bezinteresownie. A czy pan Krupowicz był spoza układów? Nie byłbym tak do końca przekonany. Powiedziałbym raczej, że spoza układów widocznych gołym okiem, ale jednak zesłany nam przez cichych, zawsze anonimowych panów (kumaci wiedzą o co chodzi).
Jeśli już mówimy o wymienianych przez ciebie JMD, dwóch panach, to przyznam, że znam obu i lubię ich prywatnie. Ale czy pan Sypień, który właśnie zaczął poważnie rozwijać swój prywatny biznes, znalazłby jeszcze czas, energię i zapał do wchodzenia w rolę burmistrza? Mam co do tego wątpliwości. Jak to w spocie wyborczym pana Zajko można było usłyszeć, najpierw trzeba ustabilizować swoją życiową sytuację, by później móc poświęcać się na rzecz społeczności. Co do drugiego pana, to jest to na pewno człowiek z ogromem doświadczeń w samorządzie, tylko że już raz startował i nie wyszło. A przypominam, że przez wielu był uważany za faworyta. W końcu przeciw niemu startował mało komu znany wówczas Robert Krupowicz… Nie chciałbym takiej powtórki z rozrywki przeżywać.

dodany przez Adam Zy., dnia 21.08.2018, 17:23:14

@Adam Zy.
Odnośnie Kurpowicza to rzeczywiście można było odczuć, że ten "złotousty" kandydat został wystawiony, bo "komuś" nie podobały się rządy duetu Wojciechowski-Zajko. Mam nadzieję, że tej grupie współpraca z BRK odbiła się czkawką.
Co do wymienionych przeze mnie kandydatów to raczej nie spodziewam się, że wystartuję, ale byłoby miło zobaczyć ich na listach. I tu dobrze przytoczyłeś przypadek Sypienia, rozkręcając biznes raczej nie będzie się angażował w wybory. Co do KZ to może się obawiać, co do dalszej swojej kariery w PEC. Jeżeli wystartuje to może być pewny, że będzie musiał szukać pracy, a tak ma ciepłą posadkę. Jednak cofając się w czasie, to Wojciechowski w 2002 roku zaliczył udany comeback na fotel burmistrza.

dodany przez JMD, dnia 21.08.2018, 17:49:16

Comeback udany, ale przypomnę tylko, że Andrzej Wojciechowski wracał na fotel burmistrza z ogromną popularnością, z fotela starosty i przy bardzo słabej kontrkandydaturze pana Lewka, który robił wszystko żeby nie zostać ponownie wybrany. Teraz takie warunki nie zostały spełnione, chociaż przyznaję, że burmistrz Krupowicz wybitnie stara się burmistrzowi Lewkowi dorównać, w błądzeniu.

dodany przez Adam Zy., dnia 21.08.2018, 19:25:12

@Adam Zy.
Popularności Wojciechowskiemu nie można odmówić. Jakby przyszło mu do głowy start w obecnych wyborach, pewnie by wygrał. To jedyny goleniowski burmistrz, któremu za życia postawili pomnik (znajomi, ale postawili). Odnośnie warunków jakie wymieniłeś to raczej słabość kontrkandydata decyduje, a nie popularność. Patrząc na BRK to ludzie już wystarczająco poznali się na nim, jeżeli elektorat wiejski zintegruje się to jest szansa, wyzwolić Goleniów z rąk "bandy łysego". Mam nadzieję, że Zajko jednak zdecyduje się na start.

dodany przez JMD, dnia 21.08.2018, 19:42:27

No tak. Tylko, jak już mówiłem, nie widać póki co następnych chętnych do wyścigu. A szkoda, bo to czas najwyższy się ogłaszać wszem i wobec. Skoro wybory już pod koniec października, to czasu na jakieś sensowne kampanie wiele nie ma, a jak to już tutaj napisano, obecny burmistrz ma przewagę aparatu i jednego, bardzo przeciętnych lotów konkurenta...

dodany przez Adam Zy., dnia 21.08.2018, 20:20:26

@Adam Zy.
Miejmy nadzieję, że zostaniemy pozytywnie zaskoczeni. Na obecną chwilę mamy dwa warianty zagłosować przeciw Krupowiczowi, albo nie głosować i wyrazić tym samym swoją opinię o kandydatach. I tu aż prosi o akcję społeczną 100% frekwencja, a poparcie dla kandydatów kilkuprocentowe :)

dodany przez JMD, dnia 21.08.2018, 20:39:08

Panowie nie szukajmy dziury w calym. P. Sypien doskonale sie realizuje laczac swoja pasje z biznesem i politykowanoe nie jest mu do niczego potrzebne. P. Mitula nie jest oczywiscie bez szans, ale jak na razie widac, ze nie ma zadnej racjonalnej koncepcji, jak temat `ugryzc`. Reszta miala juz swoje momenty, dodalbym jeszcze p. Faryniarz do tego grona, i lepiej niech juz nie probuja drugi raz wchodzic do tej samej rzeki. Na ta chwile ... reelekcja.

dodany przez saturator, dnia 21.08.2018, 20:47:14

@Adam Zy - nie wiem gdzie zauważyłeś dokonania p. Ł. Mituły. Jakoś tak mi się wydaje iż oprócz objęcia stanowiska w Starostwie, z nadania partyjnego nie słyszałem o sukcesach zawodowych. A i to "stanowisko" to nie wiadomo do czego potrzebne.
Obserwując tą dyskusję "wyborczą " dochodzę do wniosku , że jej poziom jest gorszy aniżeli poziom Legii Warszawa

dodany przez jzw, dnia 21.08.2018, 22:35:20

@jzw
Poziom dyskusji dostosowany do poziomu kandydatów, ale i tak ich przewyższa. Niżej już się nie da.

dodany przez JMD, dnia 21.08.2018, 22:47:54

@jzw: Nigdzie nie zauważyłem dokonań pana Mituły. Jedyne co mogę powiedzieć o jego kandydaturze, to że jest „sympatyczna”. Atrament sympatyczny też bywa, ale szybko znika… A dyskusja jest taka, jaka jest, bo na razie nie ma specjalnie o czym dyskutować. Cały czas liczę na to, że pojawi się kandydat z prawdziwego zdarzenia i pomiesza szyki obecnie rządzącemu. Nic więcej nie oczekuję, tylko rzetelnego kandydata na burmistrza...

dodany przez Adam Zy., dnia 21.08.2018, 23:53:31

A jednak sie da ...
https://youtu.be/2n5iv9l5Ytw

dodany przez saturator, dnia 21.08.2018, 23:53:48

O przepraszam, mozna jeszcze nizej. PRowe dno dna w wykonaniu kandydata na prezydenta Warszawy. I jego spin doktorka, krzyczaca w bezrozumnym zachwycie: - Taki powinien byc prezydent Warszawy!
Widac, ze od czasow kiedy w trakcie kampanii prezydenckiej, po ulicach grasowali Bronislaw Komorowski czy Ewa Kopacz, niewiele sie zmienilo ...
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/taśma-trzaskowskiego-przeciwnicy-polityka-po-

dodany przez saturator, dnia 22.08.2018, 00:08:47

Wlasciwy link
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/taśma-trzaskowskiego-przeciwnicy-polityka-po-„wyczuli-krew”/ar-BBMfjQU?li=BBr5MK7

dodany przez saturator, dnia 22.08.2018, 00:10:34

Jako funkcjonariusz publiczny, nie jestem władny do komentowania zachowania posła na Sejm, wybranego w demokratycznych wyborach. Podziwiam za to kolegę po fachu, za spokój i delikatne podejście do sprawy...

dodany przez Adam Zy., dnia 22.08.2018, 00:11:14

@saturator: A co mnie obchodzi jakiś tam kandydat na prezydenta Warszawy??? Nie jestem tam zameldowany i tam głosować nie będę. Nitras jest dużo bardziej rozrywkowy, bo to „lokals” :)

dodany przez Adam Zy., dnia 22.08.2018, 00:21:46

@saturator
Skoncentruj się na wątku tego artykułu i nie wygrzebuj śmieci z innych miast. Jak na razie sytuacja wyborcza w Goleniowie nie wygląd ciekawie i to jest naszym problemem.

dodany przez JMD, dnia 22.08.2018, 00:29:29

Trzeba wybrać kandydata który będzie miał jakiś wybór decyzyjny - pełną niezależność partyjną czy wynikającą z nie formalnych układów i wzajemnych zależności... Czyli... Mamy taki wybór?

dodany przez Mariusz, dnia 22.08.2018, 08:17:43

po ujawnieniu wszystkich kandydatów mieszkańcy zadecydują czy zostajemy przy starym garniturze czy szyjemy nowy , osobiście wolę nowy

dodany przez mercedes555, dnia 22.08.2018, 08:52:08

Wszystko wskazuje na to, ze tak w Goleniowie jak i w Szczecinie zmiany raczej nie ma co oczekiwac.. Choc Nitras na pewno bedzie skakal do konca. Moze posunie sie nawet do tego, wzorem kolegi z ugrupowania Rafala Trzaskowskiego, i bedzie ludziom w mieszkaniach szyby kleil ... na tasme samoprzylepna :)

dodany przez saturator, dnia 22.08.2018, 12:19:12

Czyżby szykowała się powtórka z rozrywki, został zarejestrowany "KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY FARYNIARZ".

dodany przez JMD, dnia 22.08.2018, 19:47:30

Zeby z tego byl chleb, pelna nazwa powinna brzmiec: `Komitet Wyborczy Danuty Faryniarz bez Andrzeja Lewka`

dodany przez saturator, dnia 22.08.2018, 21:59:40

Nie ma nikogo w tej chwili, Pani Faryniarz ? Chyba, że PiS kogoś wystawi - to jedyna opcja, bo platformiarscy Mituła i Krupowicz są siebie warci, i tak naprawdę, to jedno i to samo, może poza tym, ze pierwszy jest zaawansowanym użytkownikiem Internetu. Wie, że YouTube się przyda, ale to za mało. A Krzysztof Sypień zapewne nie porzuci biznesu.

dodany przez Ramed, dnia 23.08.2018, 09:05:52

"
Zeby z tego byl chleb, pelna nazwa powinna brzmiec: `Komitet Wyborczy Danuty Faryniarz bez Andrzeja Lewka`"
Pamiętamy jak było, obecnie nam panujący za pomocą mediów po przegranej pierwszej turze ogłosił to wszem i wobec wygrywając turę drugą, po czym zatrudnił postać równie nie lubianą o ile nie bardziej. Gdyby to było wiadomym wyborcom wcześniej, pewnie druga tura należała by również do p. Faryniarz. No ale tą wiedzę wyborcy już mają.

dodany przez Mariusz, dnia 23.08.2018, 11:45:12

@ Mariusz
Oświeć nas, o kogo Ci chodziło. Goleniowskiego błazna (CM) czy Mordo-chlapa (PB).

dodany przez JMD, dnia 23.08.2018, 12:14:08

Szanowni @ ............, , czyli wszyscy. Skupiliście całe swoje emocje na wyborze burmistrza , ale to jest ostatni element władzy decyzyjnej . Jak funkcjonuje Burmistrz / tak, tak z dużej litery bo taki powinien być autorytet / , w dużej mierze zależy od jakości tych osobników którzy zasiadają /w dosłownym znaczeniu / w Radzie Miasta i G. , a jak byśmy prześledzili skład obecnej rady to wyciągnijcie wnioski sami.

dodany przez jzw, dnia 23.08.2018, 12:29:08

Bo kimże byłby Król, gdyby nie otaczało go mrowie osób różnych profesji, zapewniających mu wygodne życie od kolebki czy codziennego przebudzenia po położenie się do łoża po raz ostatni.

dodany przez krew i jatka, dnia 23.08.2018, 13:33:53

GALERIA ZDJĘĆ

Festiwal Baniek Mydlanych

Wiesław Krause - 15.07.2019

17
Środa
Lipiec 2019
Aleksego
Bogdana
Martyny
Lipiec, 2019
PnWtŚrCzPtSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"A jaaak ! musowo ! o siekierce uświadomić..." - Ruszyły lekcje dla Ukraińców

"Oj tak , to super miejsce pod apartamentowiec z widokiem na Planty i zieleń wokół Strugi Goleniowskiej , czyli super deal sprzed 25 lat , bingo !" - Goleniów odzyska spichlerz?

"Szanowny Hubercie, działka w centrum miasta koło muru raczej symboliczna nie jest :-)" - Goleniów odzyska spichlerz?

"Alkohol alkohol wszyscy wiemy jak działa.To są skutki.Pewnie kierowca po odparowaniu zrozumiał.Szkoda że tak póżno :-(" - Śmierć na drodze 111

"Hugo to taka osoba która lubi używac stwierdzeń typu " należałoby pozawać do sądu..." Niestety tacy ludzie też są na tej planecie. Pozywajcie sobie, Jak tylko tyle macie do powiedzenia." - Śmierć na drodze 111

"Heh Polska, robota zrobiona zapłaty brak!!! Brak również słów..." - Łatwiej do Szczecina

"Hugo, musiałbyś pozwać policję, prasę. "Hyundai z dużą prędkością uderzył w drzewo. Prawa część auta została zmiażdżona. Mimo reanimacji pasażer zmarł. To mieszkaniec powiatu goleniowskiego. - Zgłosz..." - Śmierć na drodze 111

"No jasne Jerzu! To jest obiekt wysokiego ryzyka, objety scisla ochrona konserwatorska. Jakakolwiek zmiana sposobu uzytkowania powiazana z przebudowa i renowacja bedzie kosztowala ogromna ilosc pienied..." - Goleniów odzyska spichlerz?

"3 000 000 PLN to nie jest rynkowa cena za tę nieruchomość." - Goleniów odzyska spichlerz?

"Wielce szanowny IT. I ponownie nadinterpretujesz rzeczywistość. Podobnie jak w artykule nie ma nic na temat przyczyn wypadku, także w moim tekście nie ma nic na temat kto zabił, co wyrosło itd. Ja na..." - Śmierć na drodze 111

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 91 418 26 01
lub wysłać e-mail:
redaktor | reklama | administrator