reklama

Kampania ruszyła

drukuj
przeczytano: 4970 razy
Paweł Palica, 03.09.2018

W niedzielę na goleniowskich Plantach swój komitet wyborczy i zarys programu przedstawił ubiegający się o trzecią kadencję w fotelu burmistrza gminy Goleniów Robert Krupowicz.

Prezentacja komitetu odbyła się pod hasłem "Budujemy dobre miejsce do życia", w skład komitetu weszli między innymi radni miejscy Lucyna Skałecka-Włodarczyk, Krystyna Jaworska, Wojciech Łebiński, Krzysztof Czerwiński, Artur Panek, Krzysztof Rutkowski, wiceburmistrz Henryk Zajko, a także inne, mniej czy bardziej znane w gminie postaci, w tym mieszkająca od lat w Goleniowie Amerykanka Jennifer Crissey oraz - to chyba największe zaskoczenie - były radny SLD Bogdan Zaczkiewicz.

R. Krupowicz zapowiedział, że w następnej kadencji chce postawić między innymi na rozwój budownictwa mieszkaniowego, zainwestowanie 50 mln zł w rozwój infrastruktury na terenach wiejskich, stworzenie systemu darmowych przedszkoli, rozbudowę szkół w Komarowie i Lubczynie, wybudowanie nowoczesnej sali koncertowej przy SP 1, włączanie kolejnych miejscowości do siatki komunikacji miejskiej, a także budowę nowego kwartału miejskiego na terenach po starej bazie PGK.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Widziałem prezentację Komitetu. Najzabawniejsze dwadzieścia minut w historii wyborów samorządowych w gminie Goleniów. Pan kandydat/jeszcze burmistrz, w skrócie, obiecał wszystko wszystkim. Mało brakowało, żeby obiecał stworzenie bezpośredniego połączenia lotniczego z Goleniowa do Nowego Jorku, albo stacji warszawskiego metra. Bajka poganiała kolejną bajkę :). Ciekawe, czy to są autorskie sny i halucynacje samego pana jeszcze burmistrza, czy też może ktoś śni razem z nim? Teraz niech wyśnią jeszcze tylko firmy, które będą chciały stanąć do niedoszacowanych przetargów, które Pan Marzyciel ogłosi, a wtedy marzenia się na pewno spełnią :).

Poza tą wspaniałą projekcją jeszczeburmistrzowskich halucynacji, przedstawiono także kandydatów do Rady, w tym grupę obecnych radnych, którzy jeszcze trwają przy Panu Marzycielu. O ile się nie mylę, to przez ostatnie lata w milczeniu podnosili rękę, legitymizując wszystko, co pan Krupowicz sobie wyśnił, nie ważne jak bardzo sen był niedorzeczny.

Tak jak już pisałem, byłoby śmiesznie, ale na końcu pojawili się państwo posłowie PO (M. Kochan i D. Rosati) i wyściskali i wycałowali Marzyciela i resztę towarzystwa. W tym momencie przegrzały mi się bezpieczniki i zakończyłem obserwację tych POpisów.

dodany przez Adam Zy., dnia 04.09.2018, 12:15:51

@Adam Zy.
Ja po obejrzeniu tej szopki, miałem nieodparte wrażenie, że raczej uczestniczę w prezentacji marki BMW - Bierni Mierni (ale) Wierni.

dodany przez JMD, dnia 04.09.2018, 12:45:14

Mnie osobiście zabrakło zapowiedzi budowy filharmonii. Byłoby przynajmniej gdzie dożynki organizować na poziomie -oczywiście tego pana.

dodany przez behemot, dnia 04.09.2018, 14:11:44

nie filharmonii, a opery ...oczywiście po wycięciu Parku Kilińskiego, wysadzeniu Enei i Drobimexu i zakopaniu Iny...

dodany przez krew i jatka, dnia 04.09.2018, 15:21:02

To zescie sie intelektualnie wystrzelali panowie. A jaka macie alternatywe, godne zaufania zasoby ludzkie? W Goleniowie podobnie jak w Szczecinie, mozna liczyc jedynie na `cud` w stylu Duda vs. Komorowski. Choc nasz wiekszy brat od strony zachodniej, ma weselej bo jest pajac:
https://www.rp.pl/Platforma-Obywatelska/180909852-Nitras-13-latek-krzyczy-do-mnie-zlodziej-Ma-wujka-z-PiS.html

dodany przez saturator, dnia 04.09.2018, 16:13:21

Wielka polityka nie pukała do drzwi samorządów. Z ogromnym impetem, nie zważając na klamkę, zamki i łańcuszki, wtargnęła do środka razem z futryną. Teraz wystarczy podczas nadchodzących wyborów samorządowych, wybrać dobrych ( właściwych) gospodarzy, którzy nie będą warczeć na rząd, a popłynie stamtąd rzeka środków dla prawie wszystkich, na prawie wszystko. Nikt ci nie da tyle, ile ja ci mogę obiecać - oto hasło na najbliższe wybory. W tym kontekście, skrócony program wyborczy p. Krupowicza, wygłoszony w ostatnią niedzielę na Plantach, to w dużej części kontynuowanie obiecywania. A co z warczeniem?

dodany przez Stan, dnia 04.09.2018, 16:15:23

Pytanie tylko, których przy urnach będzie więcej - rozsądnie myślących, czy tych kupionych przez Pana Robura

dodany przez the voice of truth, dnia 04.09.2018, 17:00:50

„Osobiście najbardziej ubolewam nad podziałami w wojnie polsko-polskiej. Może to nadmierny idealizm i naiwność, ale wierzę, że przynajmniej tutaj w Goleniowie mamy szansę trzymać się razem, tak jak do tej pory” Choć trudno w to uwierzyć ale jest to fragment wpisu, który kandydat na Burmistrza Goleniowa – Robert Krupowicz zamieścił na swoim fanpejdżu. Żyję i mieszkam w Goleniowie już kilka ładnych lat i nie pamiętam czasów aby nasza społeczność była tak zantagonizowana a Rada Miejska tak uwikłana w różne układy i układziki . Taka sytuacja praktycznie uniemożliwia jej członkom pełnienie funkcji do jakiej my wyborcy daliśmy im mandat. Himalaje hipokryzji. Facet przynajmniej jest szczery bo mówi wprost i tu kolejny wpis „Proszę o szansę na dokończenie projektu mojego życia. A tym projektem jest nowoczesna, dostatnia, silna swoją tożsamością gmina Goleniów - po prostu dobre miejsce do życia dla nas wszystkich”. A co z NASZYMI projektami i planami ? No cóż.

dodany przez behemot, dnia 04.09.2018, 17:07:19

Pan Krupowicz jest bardzo szczery w deklarowaniu „trzymania się razem”. Trzyma się przecież mocno z panami Cezarym i Pawłem :) I nikogo więcej nie muszą trzymać, żeby im było raźnie. Razem marzą o „dziele życia” i tym podobnych mrzonkach. Nie przeszkadzajmy im, w końcu tak im razem dobrze :)

dodany przez Adam Zygmański, dnia 04.09.2018, 18:14:14

Merytorycznie: Budowa osiedla na Hellenowie i bloku przy ul. Mikołajczyka w planie rozwoju była przewidziana w planie rozwoju już kilka lat temu. Te inwestycje zgodnie z tym planem powinny się zakończyć około 2-3 lat temu. Budownictwo mieszkaniowe jako "mało opłacalne" acz nośne medialnie zaplanowano na koniec kadencji. Mial być to fajerwerki dla ludu. Niestety nie odpaliły. Zaplanowana budowa mieszkań socjalnych - pozostała wizualizacja. Budowa bloku przy Mikołajczyka- czekamy na drugi przetarg. Osiedle na Hellenowie - na razie w planach. Czyli z mieszkań została wizualizacja projektów. A tak z innej strony - misto nie buduje mieszkań komunalnych. Mieszkania buduje GTBS i są jego własnością. Gmina je wynajmuje i sama podnajmuje mieszkańcom. Jaka różnica? Wielka - raz czynsz jest taki jak w GTBS a nie niższy jak w mieszkaniach komunalnych, dwa nawet za 30 lub 30 lat tych mieszkań nie będzie można wykupić ( chyba że zmieni się ustawa). Tak więc mowa o budowie mieszkań stricte komunalnych jest mijaniem się z prawdą. Ścieżki rowerowe zrobione od początku do końca porządnie czy tak jak te obecnie? Brak bezpiecznego przejazdu przez tory kolejowe na ulicy Nowogardzkiej, brak rozwiązania problemu przejazdu przez Wiśniówkę na ulicy Spacerowej. To są nierozwiązywalne problemy dlatego ścieżki trzeba zakończyć przed "problemem" i zacząć na nowo za.

dodany przez Cezarka, dnia 04.09.2018, 19:48:12

@adamzygmanski Wlasnie! Z tego wszystkiego zapomnialem o Pawle B. ktory wciaz wszelkimi mozliwymi sposobami, toczy nierowny boj z PiSowskimi zastepami i o Cezarym M. ktorego zdolnosci interpersonalne wszyscy doskonale znamy :)

dodany przez saturator, dnia 04.09.2018, 19:49:16

Pomijając kwestie merytoryczne, drażni mnie uśmiech Pana Burmistrza. Uśmiechać się, też trzeba umieć.

dodany przez Jaro, dnia 04.09.2018, 21:02:02

To, co napisał/a Cezarka, zwłaszcza fragment na temat budownictwa mieszkaniowego pod egidą GTBS, tylko dobitniej pokazuje, jak działa pan Robur Krupowicz… Znaczy się Robert… Mówi na tej konwencji/prezentacji, że gmina wybuduje mieszkania. Bzdura! Gmina nie wybuduje, tylko GTBS. I to pod warunkiem, że znajdą się wykonawcy chętni na stawki nieadekwatne do tych na rynku. Nie będą to mieszkania komunalne i bardzo dobrze, że zostało to w komentarzu podkreślone. Przykład mieszkań komunalnych mamy w Stepnicy, gdzie to gmina była bezpośrednim inwestorem. Tutaj teoretyczni mieszkańcy będą spłacać w czynszach kredyty zaciągnięte przez GTBS, na budowę bloków i nigdy właścicielami mieszkań nie zostaną. Tym łatwiej zrozumieć, czemu Robur, znaczy się Robert, się uśmiecha… Po prostu to nie gmina będzie te teoretyczne bloki finansować, tylko ich teoretyczni mieszkańcy. Czyli uśmiechnięty bezczelnie wprowadza ludzi w błąd, zanim jeszcze kampania na dobre się zaczęła.

Paweł Palica w komentarzu pisze, że burmistrz przedstawił wizję kontynuacji obecnej polityki. To prawda. Zapomniał jednak dodać, że będzie to kontynuacja pozorowania działań. W myśl zasady, że wszystkie obietnice wyborcze tracą ważność dzień po wyborach. Najpierw nakłamiemy ludziom, że zajmiemy się ich problemami i troskami, a potem zajmiemy się konsumpcją sukcesu wyborczego. Ewentualne żale zbędziemy kilkoma frazesami, w stylu „chcieliśmy, ale wszyscy wokół nam przeszkadzali, a poza tym przeszkodziły nam niezależne od nas trudności”. Jest to zagrywka stara, jak polska demokracja, stosowana przez politykierów wszelkiej maści. Pan Krupowicz jest właśnie takim politykierem i doskonale zna te metody, a niedzielne jego wystąpienie doskonale pokazuje, że taką metodę działania przyjął. Mam nadzieję, że mieszkańcy gminy Goleniów już nie dadzą się więcej na takie bzdurne hasełka nabrać i podziękują panu Roburowi, znaczy się Robertowi, za ostatnie osiem zmarnowanych lat.

dodany przez Adam Zygmański, dnia 04.09.2018, 21:35:31

,, Czyli uśmiechnięty bezczelnie wprowadza ludzi w błąd"

Toż to szok!!!, jak powiedział Pawlak gdy dowiedział się o Shirlly...

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 04.09.2018, 22:03:47

Kto dobierał to gremium? Co do niektórych osób można mieć bardzo poważne zastrzeżenia, zero wiarygodności delikatnie mówiąc. No i stracił kilkadziesiąt głosów, może taka kalkulacja się opłaca, ale u nas niech nie liczy.

dodany przez Julian, dnia 04.09.2018, 22:27:32

Panie Piotrze, swoim komentarzem pokazuje Pan, że świadomie dołączył Pan do tego jakże cynicznego gremium usilnie próbującego utrzymać się przy władzy. To przykre patrzeć, jak człowiek z autentycznymi osiągnięciami poklepuje się po plecach z takimi „marzycielami”, jak pan Krupowicz. No ale w końcu jest Pan świadomy swojego wyboru i nikt Pana do niczego nie zmusza. Powodzenia w wyborach.

dodany przez Adam Zygmański, dnia 04.09.2018, 22:38:09

Nie mam w zwyczaju, zwłaszcza wypowiadając się publicznie, personalnie atakować ludzi ( co panu Krupowiczowi zdarza się często i robi to w dość niewybredny sposób). Myślę , że czas pokazać temu panu, że nie ma naszej zgody na takie zachowanie i traktowanie ludzi. Czasami obserwując zachowanie tego pana można odnieść wrażenie, że megalomania i związane z tym zachowania przekroczyły już wszelkie granice akceptowalności. A tak wracając do tego „uśmiechu” to pamiętajmy, że uśmiech powinien być przede wszystkim szczery i tylko wtedy stanowi spójny przekaz.

dodany przez behemot, dnia 04.09.2018, 22:55:00

Pare lat temu robilismy zdjecia z ta tablica Robert Krupowicz moim Burmistrzem czy jakos tak. Wtedy bylem za naszym "Voldemortkiem" ;o) Teraz nie wiem, jak sie ustosunkowac do tej kandydatury. Jedno jest pewne, w swietle konkurencji, ktora jest absolutnie nijaka, niekompetentna i nie dozaakceptowania, Robert Krupowicz jest jedynym sensownym kandydatem. Nie chce nazywac tutaj Krupoicza mniejszym zlem, bo to bylo by niesprawiedliwe. Jednak patrzac przez pryzmat sytuacji Maszewa, Boze bron przed ta konkurencja, a "uchowaj" Voldemortka. Zaraz podniosa sie glosc ze zly...moze i zly, zalezy jak dla kogo. Kazdy z nas w pewnym sesie jest zly, bo jest niedoskonaly. A lepiej niedoskonaly, niz bylejaki, z ktorego w kazdej chwili moze wykluc sie przezeracz forsy niczym Maszewska Krolowa. Pointujac, wybierzmy rozumem, serce tu nic nie zgubilo.

dodany przez KC_Designer, dnia 05.09.2018, 00:43:35

@Adam Zygmański

Odpowiem Ci , że zbyt szanuję urzędującego burmistrza, abym pozwolił sobie na poklepywanie go po plecach. Min. za to, co już zrobił i co zamierza zrobić dla gminy i miasta Goleniów. I nie traktuj tego w kategoriach ,, pudrowania" komukolwiek, bo mam zbyt wysoki PESEL abym dbał o takie rzeczy. Na łamach tego portalu, piszesz wyłącznie żle o dokonaniach obecnego burmistrza, choć w niedalekiej przeszłości wypunktowałem Ci, co takiego dobrego dokonał w mijającej kadencji dla miasta i gminy Goleniów. Rozumiem, ze należysz do osób dla których szklanka jest zawsze do połowy pusta, ja widzę ją wtedy do połowy pełną. Nie spotkałem się jeszcze w historii wyborów na wójta, burmistrza, starostę, czy prezydenta aby któremukolwiek z nich, w skali całego kraju udało się zrealizować wszystkie punkty programu wyborczego na koniec kadencji. Nie sądzę też abyś Ty taką osobę potrafił wskazać. Dlatego uważam, że z braku argumentów sięganie po określenia typu ,, autorskie sny i halucynacje" jak również celowe przekręcanie imienia urzędującego burmistrza czy odczytywanie z jego wyrazu twarzy li tylko ,, bezczelnego uśmiechu", nie tylko nie licują z osobą stojącą na straży porządku publicznego, ale i trącą dziecinadą.
Za życzenie powodzenia w wyborach - dziękuję.

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 05.09.2018, 01:04:40

Wszyscy znamy osobę z „bliskiego otoczenia” p. Krupowicza ( chodzi konkretnie o p. Pawła Bartoszewskiego) i jego skandaliczne zachowanie. Złamał nie tylko obowiązujący w UGiM w Goleniowie „Kodeksy etycznego” ale przede wszystkim zaświadczył o swoim podejściu – o ironio- do osób stojących na straży porządku publicznego. Więc proponuję mierzyć wszystkich jedną miarą. Choć akurat w tym przypadku , chyba Pan przyzna , że to zupełnie inna ranga i nawet trudno to komentować.

dodany przez behemot, dnia 05.09.2018, 01:33:26

Cynizm i tupet obecnego burmistrza sprawia, że na pewno na niego nie zagłosuję. Nie zgadzam się, że nie ma kontrkandydatów, Są i warto się dokładnie zapoznać z ich programem, a niewątpliwie można się tam dopatrzyć realnych projektów, a nie mrzonek, którymi karmi nas p.Krupowicz. Ja z wyborem kandydata nie mam problemu. Czas na dobrą zmianę.

dodany przez Akim, dnia 05.09.2018, 07:47:02

@Piotr Walkowiak:

Szanowny Panie Piotrze, wielokrotnie na łamach tego portalu wypowiadałem się negatywnie na temat pracy burmistrza Roberta Krupowicza i jego najbliższej ekipy. I mam zamiar konsekwentnie dalej tak robić. Wielokrotnie rzeczowo wskazywałem braki, niedociągnięcia oraz ogromny cynizm w postępowaniu „teamu Krupowicz”. Lecz tam, gdzie ja widzę cynizm, lenistwo i niespójne zarządzanie, jak również rzucanie na wiatr obietnic niemożliwych do spełnienia i snucie nierealnych planów, Pan widzi „szklankę do połowy pełną”. Co dziwne, zważając na pański PESEL… Gratuluję dziecięcej wiary w idola i życzę, żeby się Pan nim za bardzo nie rozczarował.

dodany przez Adam Zygmański, dnia 05.09.2018, 08:24:16

Niestety nasz Pan Burmistrz podzielił Miasto i Gminę zdecydowanie trzeba zakończyć tą szopkę - za dużo polityki i upartyjnienia wkrada się do goleniowskiego samorządu. Moim zdaniem nadszedł czas aby to zmienić.

dodany przez franz, dnia 05.09.2018, 08:37:14

teoretykom od szklanek pustych lub pełnych do połowy...podaje trzecie rozwiązanie ...szklanka jest dwa razy za duża...

dodany przez krew i jatka, dnia 05.09.2018, 09:34:55

Krupowicz sprzedał się PO, zatrudnił pseudo-doradców, POdzielił Gminę (jakoś przez lata mieszkańcy wsi aż tak bardzo nie narzekali na niedoinwestowanie). POdejście takie jak POslów z PO, cytuje "CH*J Z z Polską wschodnią", czyli "CH*J z tą wsią". Za to czerwona kartka.

dodany przez Ramed, dnia 05.09.2018, 17:03:17

Na prezentacji widziałem sporo osób których nie spodziewałem się zobaczyć, nie widziałem tych których spodziewałem się tam ujrzeć, widziałem też takich których widzieć nie chciałem. Frekwencja malutka, prezentacja ok, trafi do społeczności jednak całości pilnowało dwóch Posłów PO (swój i nie swój, ale swój ) i jeden Marszałek. Możliwe ze to klasyczny strzał w stopę. Świadomy? Nie wiem.

dodany przez Mariusz, dnia 05.09.2018, 18:07:47

50 mln NA OBSZARY WIEJSKIE :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

dodany przez Roxane, dnia 05.09.2018, 21:00:00

Roxane 50 mln w całej kadencji czyli tylko 10 mln na rok. Kropla w morzu potrzeb na terenach wiejskich.

dodany przez szary_wilk, dnia 05.09.2018, 21:30:55

Jeśli 50mln. są kroplą w morzu potrzeb, może ktoś podpowie skąd wziąć pozostałe miliony, te na miarę oczekiwań?

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 05.09.2018, 21:57:52

Napisałem w wątku o rozbudowie dworca, ale tak sobie myślę, że może ten wątek jest bardziej sensowny na taką dyskusję, więc przeklejam tutaj (proszę admina o ewentualne usunięcie jednej z tych wiadomości):

Przeczytałem w Internecie, że rozważana jest przebudowa linii kolejowej na odcinku Słupsk - Szczecin Dąbie, przez (Kołobrzeg - Goleniów)

https://m.radiogdansk.pl/wiadomosci/item/72241-czterysta-kilometrow-cztery-linie-kolejowe-dziewiec-milionow-zlotych-wazne-zmiany-dla-pasazerow-ze-slupska/72241-czterysta-kilometrow-cztery-linie-kolejowe-dziewiec-milionow-zlotych-wazne-zmiany-dla-pasazerow-ze-slupska

I jestem ciekaw, czy rozważana jest także zmiana przebiegu trasy samej linii kolejowej.

Bo jeżeli tak, to może miałoby sens lobbowanie, żeby:

1) linia kolejowa z Goleniowa biegła do lotniska (nie przecinała Nowogardzkiej, tylko biegła obok Nowogardzkiej aż do lotniska) i dopiero za lotniskiem rozdwajała się (jedna linia biegłaby do Świnoujścia, druga do Kołobrzegu)?

2) Być może możliwe byłoby zagłębienie jej przed lotniskiem w ziemię, żeby na przedłużeniu pasa startowego (przed nim) była już pod ziemią a następnie biegła tuż przy budynku dworca lotniczego, po czym przechodziłaby pod drogą i później rozdwajałaby się: jedna nitka w kierunku Świnoujścia, druga w kierunku Kołobrzegu.

3) Być może dzięki temu zagłębieniu w ziemię, kiedyś, przy ewentualnej rozbudowie dworca lotniczego mogłoby być zejście z dworca bezpośrednio do przystanku kolejowego pod ziemią (i bezkolizyjny przejazd – dojazd do lotniska drogą nad tą zagłębioną w ziemię linią kolejową).

Co to by dało?

1) Być może kiedyś w przyszłości stworzenie możliwości do powstania dosyć atrakcyjnych terenów pod inwestycje przy lotnisku (tam są teraz chyba prywatne pola) natomiast tuż przy nich byłaby linia kolejowa, lotnisko, dobrej jakości droga ekspresowa (być może sensownie i wygodnie zaplanowane od strony logistycznej). Natomiast jeżeli są to tereny prywatne, rolnicze, to oczywiście sprawa się komplikuje bo rolnik wcale nie musi chcieć tego sprzedać a nawet gdyby, to z tego co wiem odrolnienie gruntów obecnie jest ciężkim tematem.

2) Więcej pociągów dojeżdżających do lotniska.

3) Likwidacja przejazdu kolejowego na Nowogardzkiej.

Co do minusów …
Na pewno ogromne koszty … więc ciężko powiedzieć czy miałoby to ekonomiczny sens … Tym bardziej, że wszystko opiera się na spekulacjach, że być może otworzyłoby to jakieś nowe możliwości (może tak, może nie).

Ale jeżeli teraz jest uruchomiony projekt przygotowawczy analizy przebudowy tej trasy (finansowany jak rozumiem ze środków centralnych). I jeżeli w obecnej i przyszłej perspektywie budżetowej duży nacisk położony jest na inwestycje kolejowe:

https://stooq.pl/n/?f=1251042&c=0&p=4+22

to być może jest to dobry moment (o ile nie ostatni), żeby rozsądnie przeanalizować przebieg obecnej trasy i jeżeli dojdzie się do wniosku, że istnieje lepsza koncepcja, to moim zdaniem już teraz trzeba maksymalnie lobbować, żeby przyszła trasa tej linii była najbardziej optymalna (bo później już się tej linii nie przebuduje).

dodany przez wb, dnia 05.09.2018, 23:03:30

@Roxane,
GPP to też obszar wiejski :) Przecież leży na terenie Łozienicy.

dodany przez MM, dnia 06.09.2018, 23:00:18

Zaraz, zaraz... a gdzie jest redaktor?

dodany przez Mariusz, dnia 09.09.2018, 23:11:24

Widze, ze pan marszalek bardzo elastyczny ... i w kosciele sie pomodli i gay parade zaliczy ...
https://youtu.be/YYrn9UYDzlo 3:10

dodany przez saturator, dnia 15.09.2018, 19:20:57

GALERIA ZDJĘĆ

Gminne Dożynki 2019 - Miękowo

Wiesław Krause - 02.09.2019

16
Poniedziałek
Wrzesień 2019
Jagienki
Kamili
Korneliusza
Wrzesień, 2019
PnWtŚrCzPtSN
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"Dla kandydatow KO ... kU Pamieci ;) https://www.youtube.com/watch?v=DvKBGnrB3Jo" - Goleniowianie w parlamencie?

"Uuuu... w tej sytuacji należałoby powiadomić trzyliterowe służby. Ciekawe tylko, czy wystarczyłoby odwagi do podpisania takiego kwitu?" - ZAZ z Lodołamaczem

"Masakra....Skąd te dane o zatrudnieniu? W życiu nie pracuje tam ani 101 niepełnosprawnych, ani 39 pełnosprawnych. Jest 7 działów w Zaz-ie, czyli 7 kierowników, dodajmy 3 księgowe, 3 kierowców, 3 dyrek..." - ZAZ z Lodołamaczem

"Z własnego doświadczenia wiem, że znaleźć miejsce parkingowe dla 40 ton jest bardzo trudne,moze zamiast zakazywać ,zacząć ułatwiać zycie kierowcą, ktorzy zaopatrują miedzy innymi nasze sklepy...." - Zakaz ciągle jest łamany

"co na to rada społeczna przy Burmistrzu istnieje jeszcze?" - Debatowali o nowym centrum kultury

"Panie rowerzysto, zrób se pan badanie kału i moczu (albo na odwrót), coś żeś pan w tej Szwajcarii podłapał chyba....." - Goleniowianie w parlamencie?

"Konfederacja?!!! - Jacek Wilk i jego powiazania z Księżna Angelika Jarosławska-Sapieha - Bosak ktorego zrodlo utrzymania wciaz jest niejasne, a ktorego brat zarabia na chleb w Vivusie u rosyjskiego ..." - Goleniowianie w parlamencie?

"@cm Bardzo proszę, dopełnij formy i nie "Czarusiujmy" sobie publicznie, gdyż jest to nieprofesjonalne, nie na miejscu, poza tym zwyczajnie nie mam na to ochoty. Mam nadzieję, że przyjmiesz to (w k..." - Debatowali o nowym centrum kultury

"Z tą Konfederacją to ciekawie jest w Tarnowie: https://www.wykop.pl/wpis/43801107/konfederacja-zdecydowanie-nie-chce-wejsc-do-sejmu-/ Ale i kandydacie ze Szczecina robi się głośno: https://www.po..." - Goleniowianie w parlamencie?

"WSZYSTKO DAMY WSZYSTKIM to najbardziej adekwatne hasło na nadchodzące wybory, przerażające jest, że "ciemny lud" to kupuje." - Goleniowianie w parlamencie?

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 91 418 26 01
lub wysłać e-mail:
redaktor | reklama | administrator